Nov bioskopski koncept „Film & Vino” stiže u Beograd 19. septembra, i to uz film „Raskid”

Nov bioskopski koncept „Film & Vino” stići će u Beograd u petak, 19. septembra, od 19:00 u CineStar bioskopu (Ada Mall). Publika će uživati u degustaciji vrhunskih vina vinarije Čoka u elegantnom ambijentu Cinema Bara, a zatim sledi projekcija filma o kojem svi pričaju – provokativna komedija „Raskid”.

„Film & Vino” je  jedinstven koncept koji donosi poseban ugođaj i poklone za najsrećnije posetioce. Do sada se uspešno održava širom regiona, a ovoga puta je namenjen beogradskoj publici. To je idealan izlazak za sve prijatelje, parove ili kolege na kraju radne nedelje uz kvalitetno vino i dobar sadržaj. Kapacitet je ograničen, zato treba na vreme obezbediti svoje mesto na večeri koja spaja najbolje iz sveta filma i vina. – Ovi poslednji trenuci leta su idealni za ovakav izlazak s obzirom na odličnu vremensku prognozu i savršen pogled sa krova Cinema Bara.

Film „Raskid” sa Dakotom Džonson, je oduševio publiku na festivalu u Kanu i donosi duhovitu i iskrenu priču o savremenim vezama i brakovima, u kome se likovi suočavaju sa ljubavnim krizama i izazovima (ne)monogamije.

Kada Ešli iznenada zatraži razvod, njen dobroćudni suprug Keri se okreće svojim bliskim prijateljima, Džuli i Polu, nadajući se podršci i razumevanju. Džuli I Pol čuvaju tajnu svoje sreće u otvorenom braku – sve dok Keri, nehotice ili svesno, ne pređe granicu, uvodeći u njihovu oazu poverenja nemir i haos. Uz šarmantne i komične trenutke, film vodi publiku kroz mrežu emocija, sumnji i iskušenja i postavlja pitanje: može li ljubav zaista da opstane van tradicionalnih okvira? Ovo je komedija koja će publiku nasmejati, duboko dirnuti i podstaći na razmišljanje o prirodi modernih odnosa.  Pored Dakote, uloge tumače izvanredni: Adrija Arhona, Kajl Marvin, Majkl Anđelo Kovino.

Više detalja dostupno je na cinestarcinemas.rs . Ulaznice se mogu nabaviti na blagajnama CineStar bioskopa, putem CineStar aplikacije ili onlajn.

Foto: CineStar Cinemas Srbija

Đ.B.