Animirana sinhronizovana avantura „Tike“ u našim bioskopima od 14. maja

Distributerska kuća Taramount Film preporučuje i ovaj svoj novi bioskopski naslov – Avantura nikad nije bila zabavnija, a ni urbanija. Od sutra, 14. maja, u svim bioskopima počinje da se prikazuje sinhronizovana, animirana navantura za celu porodicu, „Tike“ (Sneaks). Zato brzo zavežite pertle, proverite đonove i pravac u omiljeni bioskop, gde vas čekaju najkul patike ikada!

Ovo je priča kakvu još nismo gledali – jurnjava kroz grad koji nikada ne spava, mnoštvo smešnih dogodovština i po prvi put na filmu u glavnoj ulozi patike koje govore! A da provod bude nezaboravno dobar, potrudili su se glumci koji su svojim talentom i glasovima oživeli naše junake, Mitra Mladenović, Stevan Piale, Predrag Damnjanović, Ivan Pavličić, Vuk Gajić, Bojan Hlišć, Milena Božić i mnogi drugi.

O FILMU: Topla i duhovita animirana avantura prati jedinstveni par patika — Taja i Maksin. Dok Taj sanja o sigurnosti svoje plišane kutije, Maksin žudi da iskusi život, na nogama pravih ljudi. Tinejdžer Edson ih osvaja na nagradnoj igri, ali patike ubrzo krade opsesivni kolekcionar i razdvaja ih tokom dramatičnog bekstva kroz Njujork. Taj se udružuje sa uličnom patikom Džej Bi kako bi pronašao Maksin, dok ona pokušava da pobegne iz luksuznog zatočeništva i vrati se svom pravom vlasniku. Na putu punom neobičnih susreta i ličnih izazova, Taj i Džej Bi otkrivaju da je za istinsku radost potrebno prihvatiti i bol, jer život je putovanje, čak i kada si samo jedna mala patika u velikom gradu.

Foto: Taramount Film

Đ. B.